Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Dua Lipa në Prishtinë, pritje speciale nga kryeministri Isa Mustafa

(Foto) Dua Lipa në Prishtinë, pritje speciale nga kryeministri Isa Mustafa
August 08
14:53 2016

Dua Lipa është duke shijuar çaste shumë të bukura në Prishtinë përpara se të mbajë koncertin e shumëpritur nga shqiptarët. Ajo sot është pritur në zyrën e kryeministrit Isa Mustafa dhe këtë moment e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

“Ishte një privilegj për mua të takoja kryeministrin e Kosovës sot. Shumë faleminderit për ftesën!” – ka thënë këngëtarja me origjinë shqiptare, ndërkohë që në fotografi shfaqet krah kryeministrit Mustafa.

Siç duket, Lipa po merr shijen më të mirë të mikpritjes shqiptare!

Shperndaje