Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

FOTO/ Dojna Mema stil? Pa shikoni pak nënën e saj me piercing…

FOTO/ Dojna Mema stil? Pa shikoni pak nënën e saj me piercing…
October 21
18:19 2016

E kanë cilësuar si një nga moderatoret më stil të Top Medias… dhe me të drejtë. Bëhet fjalë për Dojna Memën, të cilën ia vlen ta ndiqni në Instagram edhe për veshjet “trendy” e pse jo të frymëzoheni prej saj. Por në Insta Stories moderatorja simpatike ka postuar një foto të nënës së saj, e cila duket shumë moderne me këtë piercing në hundë.

“Lezetshëm mami duket lezetshëm”, – shkruan Dojna në dixhiturën e kësaj fotoje. E nëse kishit dyshim se nga kush e kishte trashëguar Dojna stilin, besojmë se përgjigjen e merrni më së miri nëpërmjet kësaj fotografie./Blitz.al

 

Shperndaje