Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Dikush i vjedh momentin Emina Cunmulajt

(Foto) Dikush i vjedh momentin Emina Cunmulajt
October 14
18:53 2016

Emina Cunmulaj ndodhet për momentin në Los Angeles, ku po ndjek “live” Style Fashion Week, event që organizohet në shumë qytete të njohura si Dubai, Mexico, New York apo LA.

Ajo ka postuar në Instagram disa foto nga ky event, ku shfaqet në formë shumë të mirë trupore, kurse në InstaStory, ajo ka shpërndarë disa momente nga kalimi në tapetin e kuq.

Në njërën nga videot e postuara, një grua e veshur me fustan të bardhë në bezhë duket se i ka “vjedhur” momentin në tapetin e kuq.

“She totally stole my red carpet moment!/Ajo më vodhi momentin tim në tapetin e kuq”, – shkruan Cunmulaj te videoja e postuar në rrjetin social.

Pavarësisht se Emina ka pak muaj që ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë, Ella Faria Nazarian, modelja ka treguar se format mjaft seksi nuk i ka humbur, por përkundrazi duket më mirë se më parë. /Blitz.al/

Emina

Emina

Shperndaje