Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Dhurata e veçantë e Encës për ditëlindje…

(Foto) Dhurata e veçantë e Encës për ditëlindje…
October 19
18:23 2016

Sot është një ditë e veçantë për Encën, pasi ajo mbush plot 21 vjeç. Kemi parë që në rrjetet e saj sociale si Facebook, Instagram dhe SnapChat, ajo ka treguar se e ka pritur me dëshirën dhe gëzimin më të madh këtë ditë dhe nuk ka faj, pasi ditëlindja është festa që na lumturon më shumë.

E nëse prisni që këngëtarja të publikonte foto e video duke treguar se si po e kalon këtë ditë feste, po ju themi që po shpresoni kot. Enca nuk ka treguar (asgjë) në lidhje me festën e ditëlindjes, por na ka treguar se çfarë “dhurate” ka marrë.

Në një foto të postuar në SnapChat, ajo tregon se kënga e saj “Bow Down” ka arritur një shifër mbi 40 milionë klikimesh dhe këtë mund ta quajmë në një farë mënyrë një dhuratë nga “Encatics”-at për ditëlindje.

“Edhe 100 (King) Enca!” – nga Blitz.al.

 

screenshot_2016-10-19-16-52-35

Shperndaje