Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Detaji i dashur që nuk keni vënë re nga Rudina Magjistari…

(Foto) Detaji i dashur që nuk keni vënë re nga Rudina Magjistari…
November 17
17:50 2016

Programi “Rudina” ka rikthyer në ekran pas një viti mungesë moderatoren Rudina Magjistari. Moderatorja e dashur e pasditeve, pasi ka sjellë në jetë vajzën e saj, Mian, duket se i është rikthyer fuqishëm edhe punës në televizion.

Por Blitz.al ka vënë re një detaj interesant nga studioja e Magjistarit. Në tavolinën e quizz-eve të saj, ajo ka edhe një foto shumë të bukur e të dashur për të. Në një kornizë, ajo ka vendosur një foto me nënën e saj, Dhuratën, ku duket shumë e vogël dhe si gjithnjë me buzëqeshjen e ëmbël që e karakterizon.

Moderatorja ka një lidhje shumë të veçantë me nënën e saj, e cila në këtë foto ka një ngjashmëri me aktoren italiane Virna Lisi./Blitz.al

Komento
Shperndaje