Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Dasmat më të bujshme në Hollywood

(Foto) Dasmat më të bujshme në Hollywood
October 02
16:13 2016

 

Të gjithë jemi dëshmitarë se si një ndarje në Hollywood bëri që të gjitha mediat të flisnin vetëm për këtë temë. Madje jo vetëm mediat, por edhe në bisedat e tavolinës temë kryesore ishte kjo, pra ndarja e Brad Pitt dhe Angeline Jolie.

Të njëjtën gjë bëjnë edhe martesat.

Jo vetëm ato mbretërore, por edhe martesat në Hollywood kthehen në ngjarjet më të bujshme të javës, muajit dhe madje edhe vitit.

Më poshtë do t’ju tregojmë fotot e disa prej dasmave që kanë bërë bujë në lagjen më të famshme të VIP-ave e që kanë bërë xhiron e botës. /Blitz.al/

 

  1. WILL SMITH DHE JADA PINKETT-SMITH (1997)

will-smith-and-jada-pinkett-smith-1997

 

 

2. BEYONCE DHE JAY Z – PRILL 2008

beyonce-and-jay-z-prill-2008

 

 

3. CARRIE UNDERWOOD DHE MIKE FISHER (2010)

carrie-underwood-and-mike-fisher-2010

 

 

 

4.  CHRISSY TEIGEN DHE JOHN LEGEND (2013)

chrissy-teigen-and-john-legend-2013

 

 

5. DAVID DHE VICTORIA BECKHAM (1999)

david-and-victoria-beckham-1999

 

 

6. ELLEN DEGENERES DHE PORTIA DE ROSSI (2008)

ellen-degeneres-and-portia-de-rossi-2008

 

 

7. HILLARY DHE BILL CLINTON (1975)

hillary-and-bill-clinton-1975

 

 

8. KIM KARDASHIAN DHE KANYE WEST (2014)

kim-kardashian-and-kanye-west-2014

 

 

9. KRISTIN CAVALLARI DHE JAY CUTLER (2013)

kristin-cavallari-and-jay-cutler-2013

 

 

10. NEIL PATRICK HARRIS DHE DAVID BURTKA (2014)

neil-patrick-harris-and-david-burtka-2014

 

 

11. TOM BRADY DHE GISELE BUNDCHEN (2009)

tom-brady-and-gisele-bundchen-2009

 

Shperndaje