Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Dashuria lejla e Elvana Gjatës…

(Foto) Dashuria lejla e Elvana Gjatës…
November 15
13:15 2016

Bashkëpunimi i Elvana Gjatës me dy reperët e njohur, Capital T dhe 2po2, “Lejla”, ishte një sukses i padiskutueshëm si për artisten, ashtu edhe për dy reperët.

Aty kuptuam se ngjyra e preferuar e Elvanës ishte lejlaja, që jo më kot mbizotëroi në të gjithë komponentët e klipit. E pranishme në darkën e “Altar” nga Valdrin Sahiti, këngëtarja ka pozuar para kamerës edhe me dy emra të njohur të ekranit, Besa Kokëdhima dhe Jonida Vokshi, të cilat janë dy nga mikeshat e saj të zemrës.

“Lejla love/ Dashuri lejla”, – shkruan Elvana. Nga ana tjetër, Jonida postoi ditën e djeshme disa foto e video në SnapChat ku shfaqej Elvana dhe ku shkruante: “Gjysma ime”.

Sa bukur të shohësh kaq dashuri mes vajzash! /Blitz.al/

Shperndaje