Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Çudit Rita Ora! Ja si shkon për të blerë qumësht…

(Foto) Çudit Rita Ora! Ja si shkon për të blerë qumësht…
December 14
16:02 2016

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka postuar pak më parë në Instagram një foto shumë sensuale.

Veshur me një fustan të zi nën pallton e kuqe, këngëtarja shihet se është duke dalë nga shtëpia. Ajo është vërtet një femër tërheqëse dhe madje me këtë veshje duket shumë joshëse.

Lind pyetja: Ku është duke shkuar Rita? Faktikisht këngëtarja e ka një përgjigje për këtë.

“Duke shkuar për të blerë qumësht”,- ka shkruar ajo.

Duke parë veshjen dhe shkrimin bashkangjitur kuptohet që janë dy gjëra pa asnjë lidhje me njëra-tjetrën. Kjo sigurisht që mund të ketë qenë një shaka që Rita ka bërë me ndjekësit e saj./Blitz.al/

rita

 

 

 

Komento
Shperndaje