Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Çiftet me më shumë stil në Hollywood që vazhdojnë të shkëlqejnë

September 29
13:25 2016

Nëse do t’i referoheshim stilit, këto çifte të famshme mund të quhen fituese.

Sa herë që i shohim krah njëri-tjetrit në daljet publike ata gjithnjë shkëlqejnë. Kur Gigi dhe Zayn filluan të dilnin, kjo ngjarje bëri bujë në media. Jason Statham dhe Rosie Huntington-Whiteley filluan të shkëlqenin edhe më shumë kur ai i propozoi për martesë dhe vendosi një unazë  në gishtat e supermodeles. Shumë çifte të tjera, si Bella Hadid dhe The Weeknd, Chrissy Teigen dhe John Legend, Ciara dhe Rusell Wilson, Irina Shayk dhe Bradley Cooper, Cara Delevingne dhe Annie Clark e shumë të tjerë i kemi parë shpesh në tapetet e kuq, në fotot e postuara në Instagram apo rrjete të tjera sociale, ku ndajnë momente romantike. Mund t’i quajmë disa prej çifteve më me stil të Hollywood-it. Shfletoni galerinë dhe shihni fotot më të bukura të tyre./Blitz.al/

Shperndaje