Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Çfarë veshën yjet në Video Music Awards 2016

August 29
10:02 2016

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur, në Madison Square Garden në New York,  MTV Video Music Awards, një event që bën bashkë çdo vit emrat më të suksesshëm të muzikës botërore. Triumfuesja e mbrëmjes, e vlerësuar me çmimin “Video of The Year”, ka qenë Beyonce. Megjithatë, pavarësisht vlerës së çmimeve, një tjetër anë e rëndësishme e spektakleve të përmasave të tilla është edhe tapeti i kuq dhe veshjet e artistëve pjesëmarrës. Shfletoni galerinë për të parë më shumë se si janë veshur yjet e Hollywood-it në Video Music Awards 2016./Blitz.al/

Komento
Shperndaje