Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Brenda rezidencës luksoze ku pushon Kylie Jenner. 8 mijë euro për një natë!

(Foto) Brenda rezidencës luksoze ku pushon Kylie Jenner. 8 mijë euro për një natë!
December 05
09:25 2016

Nëpërmjet rrjeteve sociale, më e vogla e klanit Kardashian, e cila është një nga vajzat më të komentuara të momentit, sidomos për linjën e saj të re të make up-eve, ka vendosur të pushojë disa ditë në Majami. Përveç fotografive, ku duken linjat e saj shumë të mira e seksi trupore, vihet re se Kylie po pushon në mes të luksit.

Rezidenca ndodhet në ishullin Hibiscus dhe ka 6 dhoma gjumi, 12 banja, një kinema dhe një tarracë të mrekullueshme, ku sigurisht nuk mungon pishina. Ajo shoqërohet si zakonisht nga i dashuri i saj, reperi Tyga, dhe miqtë e tyre më të mirë.

Kjo rezidencë kushton rreth 8 mijë euro në ditë nëse ndonjëri ka dëshirë ta prenotojë…

kyl3-1

kyl6_1480888646-6488499

kyl7_1480888646-4878554

kyl9_1480888647-4693136

kyl10

kyl11

kyl13

 

Komento
Shperndaje