Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Bleona Qereti publikon nudon e radhës…

(Foto) Bleona Qereti publikon nudon e radhës…
October 21
17:40 2016

Bleona shpesh bëhet pjesë e portaleve dhe rrjeteve sociale për natyrën e saj moskokëçarëse dhe dëshirën që ka për të “thyer” rregulla apo tabu në shoqërinë shqiptare.

Ndonëse nuk është më çudi që Bleonën ta shohim të pozojë zhveshur, pasi edhe format e saj trupore janë shumë të mira dhe ia lejojnë një gjë të tillë, sërish kurioziteti për të tilla fotografi është i lartë. Vetëm pak minuta më parë Bleona ka postuar një fotografi artistike në të cilën shfaqet nudo, por sigurisht pozicioni që ka mbajtur ia ka lejuar mbulimin e disa pjesëve të trupit. “Mirëmëngjesi botë!” – ka shkruar këngëtarja, ndërkohë që kanë nisur komplimentet nga ndjekësit e saj. /Blitz.al/

bleona

 

Shperndaje