Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Blendi Fevziu nis pushimet duke prezantuar vajzën e vogël

July 22
11:42 2016

Pas një maratone të gjatë të emisioneve “Opinion”, moderatori Blendi Fevziu sot ka vendosur të nisë pushimet. Përpara pak minutash ai ka shpërndarë me të gjithë ndjekësit në Instagram një fotografi mjaft të bukur ku shfaqet duke mbajtur mbi shpatulla vajzën e tij të vogël, Alisa.

Siç duket, larg zhurmës, punës dhe rutinës së ngarkuar, Fevziu ka menduar se pushimet perfekte do të jenë ato me familjen në një vend të qetë.

“Pushime…” – ka shkruar ai poshtë fotos ndërkohë që ndjekësit kanë nisur ti urojnë pushime të mbara moderatorit./Blitz.al/

Shperndaje