Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Bes Kallaku si Marilyn Monroe

(Foto) Bes Kallaku si Marilyn Monroe
July 22
12:21 2016

E kemi parë shpeshherë aktorin Bes Kallaku të publikojë foto apo video në rrjetet sociale, të cilat shkaktojnë të qeshura tek ndjekësit, por këtë herë e ka tejkaluar veten.

Vetëm para pak minutash ai ka postuar në profilin e tij në Instagram një foto ku shfaqet si një femër bjonde. Flokë të verdhë alla Marilyn Monroe, buzët e kuqe, qerpikët voluminozë dhe “Xha bone zhpirdi???”, në përshkrimin e fotos.

Sipas jush, a është Besi kopja më e këndëshme e Marilyn? Ne themi se po. /Blitz.al

Xha bone zhpirdi???

A photo posted by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Komento
Shperndaje