Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Bella Hadid pozon nudo për “Vogue” Paris

August 17
14:31 2016

Supermodelja dhe motra e vogël e Gigi-t është zhveshur për edicionin e revistës franceze “Vogue”.  Bella Hadid ka ndjekur hapat e motrës së saj dhe ka pozuar për një ndër revistat më prestigjioze.

19-vjeçarja do të jetë në kopertinën e “Vogue” në muajin shtator së bashku me shoqen e saj modele Taylor Hill. Bella dhe Gigi kanë pushtuar kopertinat e “Vogue”, pasi dhe Gigi ka qenë në kopertinë për muajin mars.

Bella dhe Taylor janë veshur me të zeza dhe duken qartë format e tyre perfekte./Blitz.al/

Shperndaje