Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(FOTO) Bebe që u ngjajnë VIP-ave

March 30
11:43 2016

Keni parë ndonjëherë ndonjë bebe që ngjan fiks si një i famshëm? Edhe pse është tipike për bebet që të kenë fytyra engjëllore me faqe të buta, janë disa që mund t’ua kalonin edhe VIP-ave për mimika! Bebet që do të ndiqni në galeri nuk janë të afërm të këtyre personazheve të famshëm, por ngjashmëria e tyre është e pabesueshme. Në disa raste do t’ju duket se këto bebe janë thjesht fotografi të këtyre personazheve të shkrepura në fëmijëri. Vrasim mendjen, a do të bëhen kopje origjinale të tyre kur të rriten?

Etiketimet
Shperndaje