Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Beatrix Ramosaj emocionohet! I dashuri i saj ka një dhuratë speciale për të…

(Foto) Beatrix Ramosaj emocionohet! I dashuri i saj ka një dhuratë speciale për të…
November 11
19:50 2016

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka më shumë se dy vite që është në një marrëdhënie dashurie dhe shpesh poston në rrjete sociale foto me të dashurin e saj, Ervin. Ata të dy nuk ngurrojnë t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit, duke i bërë edhe ndjekësit e këngëtares ta shijojnë dashurinë e tyre njësoj si një telenovelë virtuale.

beatrix

Por Ervi, veç të tjerash, është edhe mjaft xhentil. Vetëm pak minuta më parë, Beatrix ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet një kuti me lule dhe një kartolinë me fotografitë e çiftit. “Jam e dashuruar! Faleminderit shpirt për trëndafilat e bukur! 2 vite e 2 muaj bashkë”, – ka shkruar Beatrix, ndërkohë që ndjekësit e saj kanë filluar të komplimentojnë gjestin e bukur të Ervit. /Blitz.al/

Shperndaje