Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Bashkëshorti surprizon Adelen në mes të koncertit në një mënyrë të adhurueshme

(Foto) Bashkëshorti surprizon Adelen në mes të koncertit në një mënyrë të adhurueshme
October 19
12:40 2016

Kohët e fundit, Adele, në të gjitha koncertet e saj, ka bërë të lumtur njerëz të ndryshëm, duke u dhënë një moment nga magjia e koncertit të saj për të bërë propozime për martesë dhe surpriza për të dashurit e tyre të zemrës. Por këtë herë surprizën më të veçantë e ka marrë vetë.

Adele është në pritje të ëmbël dhe datat e koncerteve të saj sa po vijnë dhe po rrallohen, sepse ajo vetë ka thënë se do t’i ndalojë për një periudhë të konsiderueshme.

Bashkëshorti i Adeles ka përfituar nga koncerti që ajo ka mbajtur në Nashville të hënën në mbrëmje për të surprizuar këngëtaren për 5-vjetorin e martesës.

Ai ka shpërndarë në të gjithë publikun disa pusulla me ngjyrë të bardhë dhe rozë në të cilat kishte dedikime dashurie për Adelen. Kjo e fundit ka mbetur shumë e kënaqur nga kjo surprizë dhe e gjithë audienca është habitur nga diçka kaq origjinale dhe e bukur njëkohësisht.

397efc6600000578-3848878-image-a-20_1476815747244

397efc5b00000578-3848878-social_media_sensation_fans_at_the_nashville_concert-a-34_1476816106376

397efc4e00000578-3848878-image-a-29_1476815912642

397efc5200000578-3848878-heartwarming_simon_switched_things_up_by_including_special_pink_-a-26_1476815899264

397efc5600000578-3848878-image-a-27_1476815903271

/Blitz.al/

 

Shperndaje