Blitz

 Breaking News

(Foto) Aurela Gaçe zgjedh tatuazhin më të veçantë në botë! Vogëlushja e saj i shkruan në lëkurë…

(Foto) Aurela Gaçe zgjedh tatuazhin më të veçantë në botë! Vogëlushja e saj i shkruan në lëkurë…
January 22
10:10 2019

Aurela Gaçe ka marrë një vendim shumë të bukur. Ajo ka vendosur të gëdhend në lëkurë emrat e dy vajzave të saj Graces dhe Abigail. Por jo vetëm kaq.

Këngëtarja ka bërë tatuazh shkrimin e vajzës së saj të madhe Graces, e cila shkruan në krahun e saj dy emrat. Në nstagram, Aurela ka postuar një foto të tatuazhit si dhe një video teksa e vogla e saj shkruan në lëkurën e mamit.

Përbri këtij postimi, këngëtarja shkruan: “Shkrimi i Graces tani në lëkurën e mamit”.

Ky mund të ishte tatuazhi më i bukur që mund të bënte, Aurela pasi shkrimin dhe emrat më të dashur për të do ti ketë gjithmonë me vetë!/Blitz.al/

 

Share