Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Armina Mevlani me fat! Vesh fustanin rozë që e kemi parë në filmin “Dirty Dancing”

(Foto) Armina Mevlani me fat! Vesh fustanin rozë që e kemi parë në filmin “Dirty Dancing”
October 29
13:24 2016

Armina Mevlani është një nga ato blogere të modës që e adhuron stilin e viteve ’70 apo ’80. Shpesh Armina poston fotografi të ndryshme në llogarinë e saj në Instagram për të treguar look-un nga i cili inspirohet.

Këtë herë, në Instastory ajo ka postuar një look të frymëzuar nga karakteri kryesor i filmit “Dirty Dancing”, duke veshur një fustan rozë njësoj si ai në film, por me detaje të moderuara. Armina e ka treguar vetë këtë duke thënë se është fustani i “Dirty Dancing”.

14813167_10210654372506068_797863282_o

Megjithatë, përveç faktit që ajo ka veshur këtë fustan, në fakt Armina nuk ka kërcyer si në film, thjesht ka pasur një darkë romantike me të dashurin e saj të zemrës, Shkëlzen Berishën. /Blitz.al/

Shperndaje