Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Arilena e mbyll nëntorin ëmbël…

(Foto) Arilena e mbyll nëntorin ëmbël…
November 29
11:34 2016

Para disa ditësh u përhap lajmi se këngëtaren e njohur Arilena Ara e kishin grabitur në Kosovë. Pasi ajo kishte dalë nga makina me menaxherin e  saj i kanë thyer xhamat e makinës dhe i kanë marrë dokumentet.

Por duket se pas ditëve të këqija përsëri vijnë ditët e mira. Mbrëmjen e djeshme ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një buqetë të madhe me trëndafila, duke shkruar bashkangjitur me foton: Natën e mirë!

Kjo buqetë është nga ndonjë person i veçantë apo thjesht dikush i shpreh mirënjohjen këngëtares?

Faktikisht nuk dihet me siguri se kush fshihet pas këtyre trëndafilave, por është e sigurt se për Arilenën ka qenë një surprizë e bukur, të cilën nuk ngurroi ta ndante me miqtë e saj./Blitz.al/

arilena

Shperndaje