Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto/Video) Anxhelina Hadërgjonaj seksi? Gaboheni… është më shumë se kaq!

(Foto/Video) Anxhelina Hadërgjonaj seksi? Gaboheni… është më shumë se kaq!
October 18
10:39 2016

Bukuroshja Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, prej kohësh është zhvendosur në SHBA ku i kushton vëmendje të veçantë pamjes së saj si dhe shërbimeve fotografike që bën herë pas here.

Këtë herë ajo ka ardhur paksa ndryshe, në një set fotografik nga fotografi i preferuar i shqiptarëve në SHBA, Fadil Berisha. Anxhelina shfaqet me bikini duke pozuar në krevat, poza të cilat duhet thënë se janë mjaft sensuale…

anxhelina

anxhelina2

anxhelina3

Përveç ndjekësve të saj, këto fotografi që vetë modelja i ka postuar në Instagram nuk kanë ngurruar t’i komentojnë edhe familjarët:  e ëma, Albëria, Agnesa Hadërgjonaj, Alban Ramosaj dhe të tjerë. Ata e kanë komplimentuar për mënyrën se si ka pozuar Anxhelina dhe sigurisht për pamjen e saj superseksi.

/Blitz.al/

 

The beautiful and talented @anxhelina #musicvideo shoot @shopuntitled @elinhair @meg829 @blairberisha #nycstyle

A video posted by Fadil Berisha Studio (@fadilberisha) on

Shperndaje