Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Anxhelina Hadërgjonaj në “club”, kërcime dhe përkëdhelje me një femër

(Foto) Anxhelina Hadërgjonaj në “club”, kërcime dhe përkëdhelje me një femër
October 27
09:44 2016

Nëpërmjet rrjeteve sociale jemi gjithnjë e më pranë personazheve publikë duke njohur më tepër jo vetëm karrierën e tyre, por edhe pjesë që ata ndajnë nga momente intime dhe shumë personale.

Pikërisht një moment i tillë ka qenë edhe ai që ka ndarë Anxhelina Hadërgjonaj me ndjekësit në Snapchat. Ajo shihet duke u argëtuar në një “club”, ku ka vendosur të dalë për të kërcyer. Mes të tjerash vihet re që modelja ka një afrimitet më të madh me një femër, duke kërcyer dhe duke u “përkëdhelur” me të.

14875828_10210632297274201_791560809_o

14875924_10210632297154198_1324083446_o

14875915_10210632297314202_1550010920_o

Mos ndoshta Anxhelina do të na tregojë diçka lidhur me këtë, apo thjesht është një provokim i radhës nga ana e bukuroshes?

Kujtojmë se ajo sapo ka përfunduar një shërbim fotografik me fotografin e njohur shqiptar, Fadil Berisha. /Blitz.al/

Shperndaje