Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Anjeza Shahini në Pallatin Mbretëror britanik!

(Foto) Anjeza Shahini në Pallatin Mbretëror britanik!
December 10
16:09 2016

Paçka se tashmë është distancuar paksa nga muzika, Anjeza Shahini duket se po e shijon mjaft kohën larg vendit krah njeriut të saj të zemrës.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar në rrjetet sociale Facebook dhe Instagram disa foto ku shfaqet në një pallat ku shumë e kanë ëndërr të shkojnë të paktën një herë: Buckingham Palace.

Në përshkrimin e të dyja fotove, Anjeza shkruan: “Në pritjen e mbrëmjes së Mbretëreshës, Buckingham Palace, 8 dhjetor 2016, Mbretëria e Bashkuar”. Ia vlen të themi se artistja duket mjaft bukur dhe nën petkun e një aristokrateje. /Blitz.al/

15492056_10212278564026061_3957469867080807975_n

15355593_10212278719149939_1254696178103589462_n

Komento
Shperndaje