Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Foto/ Alketa Vejsiu ndryshon stil… Shikoni sa “fashion” duket

Foto/ Alketa Vejsiu ndryshon stil… Shikoni sa “fashion” duket
October 28
17:12 2016

Pak më parë, moderatorja Alketa Vejsiu ka postuar në Insta Stories disa foto si rrallëherë.

Jemi mësuar ta shohim Alketën me veshje mbrëmjesh dhe shumë klas në spektaklet që moderon, por jo një Alketa kaq stil dhe “fashion”, ndaj tërhoqi vëmendjen tonë.

Në fotot e postuara ajo duket mjaft bukur e veshur me të zeza, çizme mbi gju (shumë në modë këtë sezon) dhe çantë lëkure. Një veshje shumë “in” kjo, të cilën shumë vajza e adhurojnë.

Mund të themi se Alketa me këtë veshje duket si një vajzë 20- vjeçare dhe madje i shkon shumë ky stil./Blitz.al/

al3

al2

al1

Shperndaje