Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Foto/Albana Osmani preferon të dalë në rrugë me… rrobëdeshambër!

Foto/Albana Osmani preferon të dalë në rrugë me… rrobëdeshambër!
November 05
16:19 2016

Nëse ka diçka që na bën me të vërtetë qytetarë të botës ajo është liria. Liria për të folur, liria për të shkruar, liria për t’u shprehur, liria për t’u zgjedhur e për të zgjedhur, pra liria për të bërë ç’ka duam ne. Ose të paktën kështu e gënjejmë veten.

Moderatorja Albana Osmani po e shijon me të vërtetë këtë liri, pasi në Instagram ka shpërndarë një foto në ashensor, ku shfaqet e veshur me një rrobëdeshmbër ngjyrë gri.

“Pse nuk dilet kështu eee?” – ka shkruar Albana në foto. Në fakt, për Albanën kjo nuk është hera e parë që del me një veshje të tillë, pasi edhe herë të tjera ka shpërndarë me ne foto ku është e veshur me rrobëdeshambër. /Blitz.al/

11111

4

Komento
Shperndaje