Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Alban Ramosaj u rikthehet lojërave të fëmijërisë

(Foto) Alban Ramosaj u rikthehet lojërave të fëmijërisë
October 21
16:09 2016

Këngëtari Alban Ramosaj, i cili momentalisht është duke shijuar famën e këngës pjesëmarrëse në “Kënga magjike”, “Aurora”, mesa duket ka gjetur kohë të lirë për t’iu rikthyer disa nga lojërave më të pëlqyera të fëmijërisë.

Ai ka luajtur me lojën shumë të famshme “Super Mario”, e cila është një nga më të njohurat për të gjithë. Këtë moment Albani e ka ndarë me ndjekësit në Instagram duke shkruar: “Fëmijëria…”  – ku ka lënë të kuptojë se kjo ka qenë një nga lojërat e tij të preferuara kur ka qenë i vogël. /Blitz.al/

14793677_10210573750770575_514611732_n

14805388_10210573751010581_219398699_n

Komento
Shperndaje