Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) “Aja” publikon veshjet e para të vajzës: “Ajo po vjen…”

(Foto) “Aja” publikon veshjet e para të vajzës: “Ajo po vjen…”
November 29
14:30 2016

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, do të sjellë së shpejti në jetë vajzën e saj të parë. Shtatzënia duket se ka qenë periudha më e lumtur e “Ajes”, e cila jo vetëm e ka shijuar, por bashkë me bashkëshortin e saj, Aleksin, kanë vizituar shumë vende.

Në Insta Stories, Rudina ka postuar disa nga dhuratat e para të vogëlushes. “Ajo po vjen”, – shkruan Rudina, e cila ka premtuar gjithashtu se pas lindjes do ta shohim shpejt në ekran.

Aktorja Rudina Dembacaj është e njohur për rolet e saj, si Aja, Jozefina Topalli etj. dhe është një nga artistet e dashura të humorit për publikun shqiptar./Blitz.al

 

Shperndaje