Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Afërdita Dreshaj, ashtu siç nuk e keni parë…

(Foto) Afërdita Dreshaj, ashtu siç nuk e keni parë…
July 31
13:56 2016

Ditën e sotme, Afërdita Dreshaj është parë në rrugët e Tiranës ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në ekran. Blitz.al ka siguruar një foto, kur Afërdita dhe shoqja e saj janë duke kaluar rrugën dhe i janë drejtuar një lokali, por ajo qē të bën përshtpje është që, ndryshe nga herët e tjera këngëtarja ka qenë e veshur shumë thjeshtë.  Ajo shfaqet me një veshje sportive, pantallona të shkurtra dhe crop top,  duke qëndruar larg veshjeve “ekstravagante” dhe takave të larta, siç shpesh jemi mësuar ta shohim. Të shikosh një modele dhe këngëtare si Afërdita me pandofla mund të themi se janë raste të rralla. E megjithatë, duke patur një trup të tillë, Afërdita mund t’ja lejojë vetes të dali dhe e veshur fare thjeshtë. /Blitz.al/

afr

 

Komento
Shperndaje