Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Adelina Tahiri këtë herë guxon duke…

(Foto) Adelina Tahiri këtë herë guxon duke…
October 25
15:37 2016

Make up-i është bërë një nga “shoqëruesit” më të rëndësishëm të femrave shqiptare apo të huaja. Pra, është bërë një domosdoshmëri veçanërisht për personazhet publike.

Adelina Tahiri këtë herë “ka guxuar” duke shkuar “kundër rrymës” e duke publikuar ditën e sotme një foto në InstaStory, ku shfaqet tërësisht pa tualet.  E rehatuar në sediljen e makinës, pavarësisht se jemi mësuar ta shohim të kuruar deri në detaje, këngëtarja shkupiane duket shumë e bukur edhe pa nevojën e kremrave, pudrave apo buzëkuqit.

Shpresojmë që kjo të mos jetë hera e fundit që do ta shohim Adelinën pa make up. /Blitz.al/

 

whatsapp-image-2016-10-25-at-15-19-04-1

Shperndaje