Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) A ju kujtohet Kastro Zizo në këtë periudhë?

July 04
19:57 2016

Nuk rastis shpesh ta shohësh Kastro Zizon nostalgjik.

I tillë është shfaqur ai në rrjetet sociale, ku ka postuar foto të shumë viteve më parë, në periudhën e adoleshencës, atëherë kur ishte ende pjesë e grupit “2 Farm”, së bashku me shokun e tij Renan Berati.

Anëtarët e grupit të hitit “ja ke fut kot plako” duken shumë ndryshe në ato vite, edhe pse e kuptueshme, për vet faktin se ka kaluar shumë kohë.

Me këtë kthim pas në kohë, përveçse ka përshëndetur miqtë e tij të vjetër, bashkëpunues me të, Kastro ka prekur edhe shumë prej fansave të atëhershëm të “2 Farm”.

Shperndaje