Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) 15 aktorë që nuk i keni njohur kur kanë luajtur në këta filma

June 22
13:02 2016

Shumë njerëz i identifikojnë aktorët e tyre të preferuar me rolet që ata kanë luajtur nëpër filma. Por ndodh që personazhet dhe aktorët nuk janë edhe aq të ngjashëm, as në karakter e  as në pamjen fizike. Nuk është çudi të habiteni. Për shembull, femra topolake që na bënte të gjithë për të qeshur në  filmin “Hairspray”, është luajtur nga John Travolta, një mashkull më i dobët se personazhi dhe burrëror. Shfletoni galerinë dhe shihni se si janë transformuar këta aktorë për të luajtur këto role. Me siguri gjatë filmave nuk e keni kuptuar se bëhej fjalë për ta.

Komento
Shperndaje