Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) 10 personazhet e njohur të Hollywood-it që nuk e dinit që janë me ngjyrë

(Foto) 10 personazhet e njohur të Hollywood-it që nuk e dinit që janë me ngjyrë
November 23
16:45 2016

Shumë njerëz janë të apasionuar pas filmave dhe kinematë mund të konsiderohen si një shtëpi e dytë për ta. Disa të tjerë i identifikojnë filmat me aktorë apo personazhe që u kanë mbetur në mendje. Dikush simpatizon një aktor të bardhë e një tjetër dikë me ngjyrë. Hollywood-i është përpjekur të ruajë balancën kur vjen puna te pjesëmarrja e aktorëve me ngjyrë në filma të ndryshëm.

Në vijim po ju rendisim disa personazhe të cilët kur i keni parë për herë të parë nuk e keni ditur se janë me ngjyrë. /Blitz.al/

Wentworth Miller, aktor

s1

Meghan Markle, modele, aktore

s2

Cash Warren, regjisor

s3

Jennifer Beals, aktore

s4

Vin Diesel, aktor

s5

Mariah Carey, këngëtare

s6

Dwayne Johnson, aktor

s8

Charli Baltimore, këngëtare

s9

Rosario Dowson, aktore

s10

Kris Humphries, basketbollist

s11

 

Komento
Shperndaje