Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Forbes”: Ja cilët janë 10 aktorët më të pasur të Hollywood-it

“Forbes”: Ja cilët janë 10 aktorët më të pasur të Hollywood-it
September 01
20:10 2016

Pas 3 vitesh dominimi absolut, nuk është më Robert Downey Junior aktori më i pasur i Hollywood-it.

“Forbes” ka publikuar listën e saj si çdo vit, e cila i ka surprizuar të gjithë.

Vihet re mungesa e Leonardo DiCaprio-s, fituesi i çmimit “Oscar” si aktori më i mirë protagonist në “The Revenant”, i cili është renditur “vetëm” i 15-ti.

Për të parë listën e 10 aktorëve më të pasur të Hollywood-it, shihni galerinë më sipër. /Blitz.al/

Shperndaje