Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Floriana Garo poston foton e parë me vajzën e vogël!

Floriana Garo poston foton e parë me vajzën e vogël!
May 09
19:13 2018

 

Pak javë më parë, moderatorja e njohur shqiptare Floriana Garo solli në jetë fëmijën e saj të parë, Adia.

Pas lindjes, Floriana zgjodhi të mos na tregonte asnjë foto të vajzës në rrjetet sociale, por me kalimin e kohës, edhe moderatorja e famshme i është dorëzuar tundimit për të na sjellë një foto me vajzën.

Ajo ka postuar një Instagram një foto ku shfaqet me mikeshën e saj dhe me vajzën në karrocën e bebes dhe shkruan: “Me mikeshën time dhe të ëmblën Adia!”.

Ne urojmë që ta shohim Florianën sa më shpejt në një format televiziv tashmë. /Blitz.al/

Me & @elis_eg with my sweet Adia! ❤️

A post shared by Floriana Garo (@florianagaro) on

Komento
Shperndaje