Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Florian Binaj dhe vajza e tij do t’ju ndihmojnë të mposhtni të ftohtin

Florian Binaj dhe vajza e tij do t’ju ndihmojnë të mposhtni të ftohtin
January 07
13:15 2017

I ftohti dhe epidemia e gripit që ka kapluar vendin tonë ka mbyllur brenda në shtëpi edhe aktorin e njohur të “Portokalli”-së, Florian Binaj.

Këtë e ka treguar me anë të një postimi në Instagram, ku tregon vajzën e tij të vogël, Krenën, teksa kërcen nëpër dhomë nën ritmet e muzikës që Flori po luante në televizor.

“Si ta luftojmë të ftohtin me muzikë dhe pa ia marrë shpirtin kondicionerit. Tirana -3”, – shkruan aktori në Instagram.

Ja një këshillë mjaft e vlefshme nga Flori për ditët e ftohta që po kalojmë. /Blitz.al/

Si ta luftojmë të ftohtin me muzikë dhe pa ia marrë shpirtin kondicionerit ❄️ Tirana -3

A video posted by Adrenaline Free! (@florjanbinaj) on

Komento
Shperndaje