Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Florian Agalliu, një baba për t’u pasur zili!

Florian Agalliu, një baba për t’u pasur zili!
November 28
10:14 2016

Florian Agalliun aktualisht e ndjekim në ekranin e Vizion Plus si moderator të spektaklit “Tu Si Que Vales”. Përveç angazhimeve si aktor e në televizion si prezantues, ai është gjithashtu një baba i përkushtuar ndaj vajzës së tij. Flori nuk është vetëm një baba, por edhe një shok shumë i mirë për Mian e vogël. Ai poston shpesh në rrjete sociale video dhe foto duke treguar se si argëtohet me vogëlushen e tij. Mbrëmjen e kaluar ai ka postuar një video ku i mëson të bijës të vetëmbrohet.

“Duke stërvitur Mian për ditë të vështira. Boxing. Daddy’s Girl. Vetëmbrojtje”,- shkruan Flori bashkangjitur videos.

Është për t’u pasur zili marrëdhënia e tyre e Flori duhet të ndihet shumë me fat për vajzën e tij./Blitz.al/

Duke stervitur Mian per dite te veshtira #boxing #daddysgirl #selfdefense #strikesagain

A video posted by FlorianAgalliu? (@florianagalliu) on

Komento
Shperndaje