Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Flori Mumajesi, tani edhe spiker lajmesh

April 03
22:51 2016

Kantautori i njohur Flori Mumajesi,  mesa duket, ka filluar të pëlqejë një tjetër profesion, atë të spikerit të lajmeve. Nuk e kishim menduar kurrë se si do të prezantoheshin lajmet me muzikë, por Flori na e tregon këtë në Instagram-in e tij bashkë me Dj Vickyn. Ndryshe nga spikerat e tjerë, Flori dhe miku i tij Vik Kraja  kanë vendosur të japin edicionin e tyre duke kënduar.

Flori e ka shoqëruar këtë postim me fjalët: “Si mund të jepeshin lajmet ndryshe?” Videoja është shoqëruar me komente dhe komplimente nga ndjekësit e tij.

 

Si mund te jepeshin LAJMET NDRYSHE??? @vikkraja

A video posted by Flori✅ (@iamflorimumajesi) on

Komento
Etiketimet
Shperndaje