Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Flori Mumajesi: “Më mirë 1000 armiq jashtë shtëpisë sesa 1 që e ke pranë!”

Flori Mumajesi: “Më mirë 1000 armiq jashtë shtëpisë sesa 1 që e ke pranë!”
November 21
11:03 2016

Këngëtari Flori Mumajesi ka vendosur që nëntori i tij të jetë shumë romantik dhe shpesh me doza nostalgjie. Në vazhdimësi të kësaj, vetëm përpara pak minutash ai ka postuar në llogarinë e tij në Instagram një shprehje në gjuhën angleze. “Më mirë 1000 armiq jashtë shtëpisë sesa 1 armik që qëndron në të njëjtin kolltuk me ty”, – ka shkruar Flori.

flori

Nuk dimë nëse kjo është një shprehje që i ka pëlqyer këngëtarit të njohur apo ka një thirrje personale, por ajo që mund të themi është se Flori është bërë më aktiv në rrjetet sociale, duke mos ndarë vetëm momente nga puna dhe karriera e tij, por edhe fjalë zemre që pëlqen t’i bëjë të njohura për ndjekësit e tij, të cilët janë të shumtë në numër dhe u pëlqen shumë të kenë marrëdhënie të ngushtë me të preferuarin e tyre. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje