Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Flori Mumajesi do të bëhet baba?

Flori Mumajesi do të bëhet baba?
November 09
21:42 2016

Artisti i njohur Flori Mumajesi ka vendosur ta mbajë larg vëmendjes së medias jetën e tij private.

Por vetëm pak më parë, ai  ka postuar në Instagram një video shumë emocionuese.

Në video shihet një telefon i afruar te barku i një nëne shtatzënë në të cilën Flori ka shkruar: “Emocionuese, deri në ngjethje. Më mirë ta njohë botën nga jashtë që tani me muzikë”.

Por kush mund të jetë vajza në video? E afërme? Mikeshë? Apo Flori do të bëhet baba?

Kjo do të ishte surpriza më e bukur që artisti mund t’u bënte fansave të tij. /Blitz.al/

 

Emocionuse deri ne ngjethje?Me mire ta njohe boten jashte qe tani me muzike…

A video posted by Flori✅ (@iamflorimumajesi) on


flor

Komento
Shperndaje