Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Flet për herë të parë tezja e djalit të Michael Buble lidhur me sëmundjen

Flet për herë të parë tezja e djalit të Michael Buble lidhur me sëmundjen
November 05
17:43 2016

Lajmi se djali i këngëtarit të njohur Michael Buble është diagnostikuar me kancer i ka tronditur të gjithë: miq dhe dashamirës të çiftit.

Kunata e Michael-it, motra e Luisiana-s, gruas së këngëtarit të njohur britanik, ka treguar ditën e sotme se Noah nuk është diagnostikuar me leucemi, ashtu siç dyshuan mjekët, dhe kanceri nuk i ka prekur sistemin nervor. Ajo ka treguar se të gjithë familjes i është ndarë zemra më dysh nga ky lajm i hidhur. Daniela Lopilato ka thënë gjithashtu se çifti Buble ka hequr dorë nga pothuajse çdo projekt në karrierë dhe është fokusuar te shërimi i djalit.

Lajmi i keq për Noah u bë i ditur nga Michael me një status në Facebook, ku shpjegonte të gjithë situatën në të cilën po kalonte. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje