Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mariah Carey flet për herë të parë pas ndarjes

Mariah Carey flet për herë të parë pas ndarjes
November 23
16:59 2016

Këngëtarja Mariah Carey ka thyer heshtjen pas ndarjes nga i fejuari multimiliarder.

Mariah ka qenë e ftuar në “The Ellen DeGeneres Show” dhe për herë të parë ka folur për ndarjen nga James Packer. Çifti ka qenë i fejuar prej disa kohësh e madje u fol edhe për martesë pasi këngëtarja kishte zgjedhur fustanin e nusërisë.

“Tashmë nuk jemi bashkë, por unë jam mirë. Jam mirë. Në të vërtetë… gjërat ndodhin për një arsye”,- është shprehur këngëtarja. “Është paksa e vështirë për mua të flas për Packer tani”.

Më herët është thënë se arsyeja e ndarjes kanë qenë shpenzimet e tepërta të këngëtares./Blitz.al/

Komento
Shperndaje