Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Flet moderatori shqiptar: “ Kandidimi për deputet ka qenë gomarlliku më i madh!”

March 27
12:37 2018

Related image

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ka qenë i ftuar moderatori i njohur shqiptar, Saimir Kodra. Mes shumë pyetjesh me spec nga fëmijët ai është pyetur edhe për kanditaturën për deputet dhe pse nuk e fitoi atë.

“Bëra mirë që nuk fitova se ishte gomarlliku më i madh, kuptova si funksiononi ata, ishte e tmerrshme të kuptoje sa keq funksionin ata me njëri tjetrin. Kanë një pakt që quhet pakti i budallenjve!”- ka thënë Saimiri, ndonse kjo përgjigje ka qenë e papritur.

Rikujtojmë se ai ka folur edhe më parë për kandidaturën si deputet, por kjo përgjigje është tamam pa dorashka!/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje