Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Flaka Krelani zbulon se çfarë fshihet poshtë fustanit të Beatrix Ramosaj

Flaka Krelani zbulon se çfarë fshihet poshtë fustanit të Beatrix Ramosaj
March 20
13:26 2017

Beatrix Ramosaj dhe Flaka Krelani janë dy nga konkurrentet e spektaklit të imitimit “Your Face Sounds Familiar”. Ky program ka bërë që vajzat të afrohen edhe më shumë me njëra-tjetrën, aq sa janë bërë shoqe shumë të mira. Gjatë kohës që janë në prova ato postojnë shpesh në rrjete sociale foto apo video bashkë e në videon e fundit Flaka na ka zbuluar se çfarë fshihet poshtë fustanit të bollshëm që ka veshur Beatrix.

“Bukur ngrohtë aty poshtë”,- shkruhet bashkangjitur videos së publikuar në Instastory.

Trixa shfaqet e veshur me një fustan në ngjyrë kremi, i cili do ta bëjë të duket më afër personazhit të cilit do të interpretojë këtë javë.  Vajzat përveçse përgatiten për spektakël mundohen dhe të kalojnë bukur dhe të shijojnë këtë eksperiencë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje