Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fjolla Morina “i shpall luftë” Xumit!

Fjolla Morina “i shpall luftë” Xumit!
November 17
18:52 2016

Ata janë një nga çiftet më simpatike dhe më të pëlqyer të spektaklit të së hënës, “Dance With Me”. Po flasim për Xumin dhe Fjollën, të cilët, edhe pse të ndryshëm në profesion e në karakter, kanë sjellë mjaft humor në spektakël.

Ditën e sotme, Fjolla ka postuar disa foto nga provat e DWM ku duket njësoj si Xumi (sa i përket kilogramëve) pasi xhupi  që ka veshur e bën të duket paksa e shëndoshë. Nga ana tjetër, Xumi, i cili është ngjitur me Fjollën, qesh i lumtur duke e bërë foton mjaft “funny” e shumë të lezetshme.

Duket se Fjolla dhe Xumi i paskan përfunduar mirë provat e janë të lumtur për këtë gjë. /Blitz.al/

 

whatsapp-image-2016-11-17-at-17-00-23 whatsapp-image-2016-11-17-at-17-00-24

Shperndaje