Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fjolla Morina: “Burrat e shoqeve rrinë më shumë me mua se sa me to”

Fjolla Morina: “Burrat e shoqeve rrinë më shumë me mua se sa me to”
January 12
17:24 2019

Fjolla Morina është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese,por edhe të këngëve dhe klipeve po ashtu provokuese. Ajo e ftuar këtë javë në emisionin “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës ka folur në lidhje me flirtimet dhe historitë e saj të dashurisë.

Duke e lidhur edhe me rastin e fundit të Morena Tarakut dhe të dashurit të saj iranian Sasha ajo u shpreh:

“Unë me Morenën jemi shoqe të ngushta dhe ai tipi ishte i sëmurë mendor. S’jam tip që i kqyr burrin asnjërës, s’jam ajo natyrë. Unë më shumë rri me burrat e shoqeve të mia se me ato. Më njofin se kush jam dhe prandaj më lënë të rri me ta pa asnjë problem.”- përfundoi Fjolla.

 

Komento
Shperndaje