Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fjala e parë e thënë nga vajza e Mark Zuckenberg do t’ju habisë të gjithëve…

Fjala e parë e thënë nga vajza e Mark Zuckenberg do t’ju habisë të gjithëve…
October 20
17:47 2016

Ashtu si çdo prind tjetër në botë, edhe themeluesi i Facebook-ut, Mark Zuckenberg, i ka pritur me padurim fjalët e para të vajzës së tij, e cila në muajin dhjetor bëhet 1 vjeç.

Në mënyrë surprizë, vogëlushja nuk ka thënë as “mami”, as “babi”, por “dog”, pra qen, duke iu referuar shokut të saj të lojërave, Beast.

Lajmin e ka dhënë vetë Zuckenberg nëpërmjet një fotoje të postuar në profilin e tij, ku është vajza duke luajtur me qenin.

“Max e dashuron Beast dhe fjala e saj e parë ishte “qen”” – shkruan drejtuesi i Facebook-ut. /Blitz.al/

Shperndaje