Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fituesi i edicionit të kaluar, Veseli del kundër produksionit: “Fitoren që s’ma dhatë, mbajeni në ndërgjegje!”

Fituesi i edicionit të kaluar, Veseli del kundër produksionit: “Fitoren që s’ma dhatë, mbajeni në ndërgjegje!”
June 25
10:30 2017

Mirë, mirë, mos hapni panik

Është thjesht një shaka që Veseli dhe fansat e tij (që vazhdojnë edhe sot) kanë bërë mbrëmjen e djeshme. Kur është hapur televotimi për fituesin e këtij edicioni, disa prej fansave të tij kanë vazhduar të votojnë Veselin dhe ky i fundit i ka publikuar të gjitha mesazhet në Instagram.

Në fund, me shaka ai i ka bërë një thirrje produksionit se pse nuk i dhanë fitoren me aq shumë vota sa u dërguan për të.

Vesel, e ke në terezi ti! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje