Blitz

 Breaking News

(#firstphotooninstagram) Kujtimet dhe fotot “funny” të personazheve në postimin e parë në Instagram!

(#firstphotooninstagram) Kujtimet dhe fotot “funny” të personazheve në postimin e parë në Instagram!
October 22
14:09 2019

Jennifer Aniston iu basghkua Instagram-it dhe e gjithë bota vërshoi në faqen e saj aq sa ky rrjet social u bllokua për pak minuta. Aktualisht Jennifer ka 15. 6 milion ndjekës dhe postimi i saj i parë në rrjete sociale ishte një foto me aktorët e serialit të suksesshëm “Friends”. Fotoja mori me miliona likes dhe komente. E nga gjithë kjo situatë dhe zhurmën që bëri, përse mos të kujtojmë edhe ne foton e parë që personazhet kanë hedhur në Instagram?

Ditën e djeshme në Instagram-in e Blitz.al kemi postuar nën hashtagun #firstphotooninstagram postimin e parë në këtë rrjet social të shumë personazheve të njohur shqiptarë, duke zbuluar kështu shumë kujtime dhe foto funny të tyre. Dikush e kishte nisur me foton e dasmës, një tjetër me maska fytyre, me vallëzim apo me videon e ardhjes së Papës në Tiranë. E duke marrë shkas prej nesh edhe ndjekësit filluan të publikonin fotot e tyre të para në Instagram.

Ndiqni në vijim fotot e para që personazhet shqiptarë kanë publikuar në faqet e tyre./Blitz.al/

 

Share