Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Firma suedeze zgjedh Armina Mevlanin

Firma suedeze zgjedh Armina Mevlanin
September 03
17:52 2016

Blogg-erja Armina Mevlani shënon një tjetër bashkëpunim të suksesshëm në fushën e modës, që ka qenë gjithnjë pasioni i saj më i madh. Armina do të reklamojë në blogg-un e saj produkte të firmës së suksesshme suedeze “Nakd”.

Lajmin e ka bërë publik vetë Armina në faqen e saj të Instagram-it, duke u shprehur e entuziazmuar se tashmë po bashkëpunon me firmën suedeze të veshjeve dhe aksesorëve.

/Blitz.al/

 

 

Shperndaje